Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ostatní

V sobotu 10.8. se koná na našich tenisových kurtech třetí z celostátních turnajů Babytenisu série Aš Open. Zveme všechny fandy dětského tenisu, aby přišli a podpořili malé tenisty a tenistky. Hráčům a hráčkám našeho oddílu přejeme hodně sportovních úspěchů.

/

Už máme rozlosováno ATT do skupin. Informace jsou na kurtech a pod odkazem ATT v sekci Akce. Přejeme všem hráčům hodně štěstí a příjemnou zábavu.

/

Okresních přeborů starších žáků se zůčastnili Max Dobeš, Dan Vojtko a Svitlik Svitlana. Maxovi se podařilo probojovat do 2. kola, kde podlehl po dobrém výkonu vítězi celého turnaje.

/

Okresních přeborů mladších žáků se zůčastnili Filip Řezáč, Lukáš Tomášek, Filip Kříž, Nicole Müllerová, Lucie Hošťálková a Berenika Šůsová. Okresní přebornicí ve dvouhře se stala Lucie Hošťálková, která získala titul i ve čtyřhře spolu s Nicole Müllerovou. Lukáš Tomášek získal bronzovou medaili. Blahopřejeme úspěšným hráčkám a hráčům a děkujeme všem za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

/

Od 1.5.2013 začínají ligové zápasy našich družstev . Všem přejeme hodně sportovních úspěchů.

/

Úspěšně se nám podařilo v rekordním čase připravit tenisové kurty na hraní. Velmi děkujeme všem, kteří přispěli svojí prací k sprovoznění areálu.